Duurzame realisaties
Dakrenovatie in Boutersem
“Onze woning heeft een nieuwe adem gekregen dankzij de vakkundige renovatie.” Familie Jacques
Dakrenovatie in Boutersem: combineer vakmanschap, duurzaamheid en stijl voor een opmerkelijke transformatie van jouw woning.
Dakrenovatie in Dilbeek
“We zijn enorm tevreden met de renovatie van ons dak door Dural Bouwgroep. Het heeft onze verwachtingen overtroffen en ons huis is nu zowel mooi als energie-efficiënt.” – Familie Pycke
De familie Pycke had een duidelijke visie: een volledige renovatie van het hellend dak met een sterke focus op duurzaamheid en esthetiek.
Dakrenovatie in Brasschaat met Stormpan 44
“Mijn dak ziet er mooi en proper uit! Dat het ook nog eens ecologisch is en in regel met de isolatienormen is fantastisch!” Familie Swynen
Deze dakrenovatie in Brasschaat met de Stormpan 44 heeft het Natureplus ecolabel gekregen. Wil je weten hoe? Dat vertellen we jou zo.
Dakrenovatie in Schriek met natuurleien
“Dankzij het vakmanschap en de toewijding van Dural Bouwgroep is onze dakrenovatie een waar succes geworden.” Familie Vermylen
Voor deze kwalitatieve dakrenovatie in Schriek gebruikten wij duurzame oplossingen met hoogwaardige materialen.
Dakrenovatie met natuurleien in Sint-Genesius-Rode
“We zijn enorm tevreden met de dakrenovatie. De aandacht voor detail en toewijding aan duurzaamheid heeft ons huis getransformeerd. Een echte aanrader!” Familie Van Steenkiste
Ontdek onze dakrenovatie in Sint-Genesius-Rode, waar vakmanschap en duurzaamheid samenkomen voor een superieur resultaat.
Dakrenovatie in Overijse met Koramic Datura
“Dural Bouwgroep heeft zeer mooi werk geleverd! Dat was niet evident met al die hoeken en kantjes.” Familie Schuyvinck
Zoek je op dakwerker Overijse? Bekijk dan zeker de blog en foto’s van de renovatie van dit prachtig pand met de Koramic Datura in leizwart.
Dakrenovatie in Tervuren met natuurleien
“De afwerking moest voor ons tot in de puntjes in orde zijn. Dural Bouwgroep heeft dat goed begrepen!” Familie Cools
Zoek je op dakwerken Tervuren? Ben je benieuwd naar het resultaat van natuurleien op een mooie villa? Lees dan zeker verder.
Dakrenovatie hellend dak in Grimbergen
“Wat een knap resultaat, wij zijn erg tevreden!” Familie Jacobs
De bestaande asbestleien werden vakkundig verwijderd en afgevoerd. Daarna werd het dak volledig opgeschoond. Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor een Koramic Pottelberg Stormpan 44 dakpan in een blauw gesmoorde kleur.
Dakrenovatie in Paal
“Zeer tevreden over zowel de begeleiding tijdens het ganse proces als het resultaat!” Familie Van De Perre
De familie Van De Perre wilde een dakrenovatie die niet alleen esthetisch aantrekkelijk was, maar ook duurzaam en toekomstbestendig. Deze dakrenovatie in Paal is een perfect voorbeeld van hoe we traditionele dakbedekking kunnen vervangen door moderne, energie-efficiënte materialen. In dit artikel leggen we uit hoe we dit project hebben aangepakt.
Dakrenovatie in Boechout
“We zijn zeer tevreden met de kwaliteit en schoonheid van onze dakrenovatie.” Familie Beelaerts
Dakrenovatie in Boechout: een combinatie van vakmanschap met moderne technieken voor een dak dat zowel duurzaam als elegant is.
Dakrenovatie in Kessel-Lo met Stormpan 44
“Alles is verlopen zoals we hadden gehoopt! Op Dural Bouwgroep kan je rekenen!” Familie Kolb
Bij de dakrenovatie in Kessel-Lo kunnen we jullie het effect laten zien van de Stormpan 44 in de kleur Oud koper. Bekijk zeker de vóór en na foto’s.
Dakrenovatie in Linter
“De werken zijn vlot verlopen en binnen de gevraagde termijn.” Familie Boddaert
Wist je dat onze dakwerker in Linter de ambacht beheerst om natuurleien te leggen? Bij deze dakrenovatie legde hij zowel dakpannen als natuurleien. Waarom onze klant koos voor dit uniek duo lees je verder in onze blogpost.
Dakrenovatie in Geel
“Dankzij Dural Bouwgroep hebben we nu een dak boven ons hoofd dat zowel stijlvol als duurzaam is.” Familie De Motie
Dakrenovatie in Geel: Dural Bouwgroep combineert vakmanschap en innovatie voor een duurzaam en stijlvol resultaat.
De Stormpan 44 Violine in Bornem
“Zoals onze buren hier ook al zeiden: de positieve reviews over Dural Bouwgroep kan ik alleen maar beamen!” Familie Van Essche
Bij de dakwerken in Bornem kozen we voor de Koramic Stormpan 44 in de kleur violine, een prachtige, aardse tint met terracotta ondertoon. Bekijk zeker onze voor- en na-foto’s. Meer info over de dakrenovatie vind je in de blog van de realisatie.
Dakrenovatie in Aalst
“Dankzij de professionele dakrenovatie van ons huis in Aalst genieten we nu van een prachtig en energiezuinig dak!” Familie Boel
Bent u op zoek naar een professionele dakrenovatie in Aalst? Ontdek onze expertise met een focus op kwaliteit en energie-efficiëntie.
Dakrenovatie in Herent met Stormpan 993
“De werken zijn zeer snel uitgevoerd. De werf werd telkens netjes achtergelaten! Top firma!” Familie Libert
De dakwerker in Herent werkte het dak af met de Stormpan 993 Antraciet. Meer info over het verloop van de renovatie en een fotoreeks die voor zich spreekt, vind je in ons artikel.
Dakrenovatie in Herentals met de Stormpan 993
“We konden altijd terecht met vragen. Alles is vlot gegaan. We zouden terug opnieuw kiezen voor Dural Bouwgroep!” familie Huenges Wajer
Wil je graag weten waar de Stormpan 993 toch een betere keuze is dan de Stormpan 44? Aan de hand van het werk van onze dakdekker in Herentals kunnen we je dat glashelder uitleggen.
Dakrenovatie met Stormpannen in Wemmel
“De werken zijn zeer goed en correct uitgevoerd. De amarant-kleurige dakpannen geven een prachtig en authentiek effect!” Familie Van de Gracht
Om de authentieke stijl van dit pand te behouden, heeft onze klant gekozen voor de Koramic Pottelbergse Stormpan 44 in de kleur Amarant.
Dakrenovatie landelijk huis in Zele
“De werken zijn opgeleverd volgens ons ideale scenario. Wat een prachtig resultaat. Hier zijn we blij mee!” Familie Saeys
De landelijke blikvanger die je hier ziet, hebben we verkregen met de Koramic Stormpannen 44 in de kleur amarant. Niet alleen de mooie dieprode kleur, maar ook het lijnenspel zijn een stijlvolle keuze om een hoeve te renoveren.
Dakrenovatie met New Stonit Leien in Essen
“De werf werd telkens netjes achtergelaten en onze projectcoördinator was steeds bereikbaar! We zijn heel blij met de transformatie van ons dak!” Familie Van Aken
Zoek je een dakwerker in Essen? Bekijk dan zeker wat onze dakdekker gerealiseerd heeft voor deze prachtige villa met vezelcementleien.
Dakrenovatie met vezelcement leien in Zoersel
“Ons dak moest duurzamer zijn dan het vorige en goed geïntegreerd worden met de moderne stijl van ons huis. Wij zijn zeer tevreden!” Familie Aelvoet
Om het moderne cachet van het huis te behouden, kozen we voor Cedral Alterna leien. Leien zijn bestand tegen extremere weersomstandigheden en hebben een lange levensduur. Vezelcement leien zijn uitermate geschikt voor lichtere dakconstructies. Bovendien bevatten ze een coating, die je na slijtage kan bijwerken.
Dakrenovatie in Meise
“Dural Bouwgroep heeft onze dakrenovatie naadloos uitgevoerd en onze verwachtingen overtroffen. We zijn echt tevreden met hun werk.” Familie Beckers
Dakrenovatie in Meise met Koramic Datura dakpannen: een duurzame en esthetische keuze, met een extra besparing op je energiefactuur.
Dakrenovatie met Stormpannen in Nijlen
“Ik had er nooit bij stilgestaan dat ik mijn dak mooi kon vinden!” Familie Osayande
Bij dit huis in Nijlen werd de bestaande asbest dakbedekking afgevoerd. Deze werd vervangen door de antractiet grijze Koramic Stormpan 44.
Dakrenovatie in Stevoort
“Alles is heel vlot verlopen. We zijn zeer tevreden over de snelheid waarmee de werken zijn uitgevoerd.” Familie Mertens
Onlangs hebben we een dakrenovatie in Stevoort voltooid voor de familie Mertens. Dit project omvatte een breed scala aan diensten, waaronder het verwijderen van asbest dakbedekking, het bekleden van de dakrand en bakgoot met Rockpanel, het plaatsen van PIR-isolatie aan de buitenkant, het installeren van een Velux SK06 dakraam, en het aanbrengen van Koramic Stormpan 44 dakpannen.
Dakrenovatie hellend dak in Hulshout
“Een vlotte samenwerking en een knap resultaat, wij zijn tevreden!” Familie Henderickx
De bestaande dakbedekking, hanggoot en dakramen werden gestript en afgevoerd. Hierna werd het dak volledig geïsoleerd naar de huidige normen.
Dakrenovatie in Herenthout met de Stormpan 993
“Alles is netjes afgewerkt en de communicatie verliep zeer vlot!” Familie Serneels
Waarom legde onze dakwerker in Herenthout een dakbedekking met de Stormpan 993 en geen Stormpan 44? Je komt het in dit artikel te weten.
Dakrenovatie hellend dak in Herent
“De samenwerking met Dural Bouwgroep verliep erg vlot en ons dak ziet er super uit!” Familie Ferson
Voor de dakrenovatie van dit hellend dak werd de bestaande dakbedekking verwijderd. Het dak werd volledig geïsoleerd naar huidige normen.
Dakrenovatie hellend dak in Holsbeek
“Wij zijn erg tevreden van het resultaat van ons nieuw dak!” Familie Bellens
Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor Koramic Oude Pottelbergse 451 dakpannen in Veilli rood. Deze pan past perfect bij het karakter van de woning.
Dakrenovatie leien dak in Schilde
“Heel tevreden met zeer mooi resultaat!” Familie Eykens
De bestaande dakbedekking werd verwijderd en het dak werd volledig geïsoleerd volgens de huidige norm. Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor een Koramic Datura dakpan in antraciet mat van Wienerberger.
Renovatie leien dak in Essen
“Super gedaan!” Familie Nelen
Dit asbesthoudend dak in Essen was aan vervanging toe.
Dakrenovatie hellend dak met natuurleien in Antwerpen
“Die natuurleien geven een prachtig resultaat!” Familie Joosten
Naast de keuze voor Del carmen natuurleien werd de hanggoot bekleed met Rockpanel. Het dak werd verder ingeslepen met lood. Dit geeft een nette afwerking en een strakke, moderne look.
Dakrenovatie hellend dak in Heultje
“Bedankt voor de fijne samenwerking en het knap resultaat!” Familie De Smet
De schouw, bakgoot, dakramen en bestaande dakbedekking werden gestript. Hierna werd het dak volledig geïsoleerd, dit is belangrijk aangezien het dak in een woning één van de grootste verliesposten is wat energie betreft.
Dakvernieuwing met natuurleien in Ranst
“Dankjewel om natuurleien te adviseren! Het resultaat is echt klasse!” Familie Goris
De bestaande asbest dakbedekking werd verwijderd en veilig afgevoerd. Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor Del Carmen natuurleien.
Dakrenovatie met antraciet grijze Stormpannen in Bornem
“Het team van Dural Bouwgroep heeft zeer goed en niet normaal proper gewerkt!” Familie Diels
De asbesthoudende dakbedekking werd verwijderd. De nieuwe dakbedekking is gelegd met Koramic Stormpannen 993. Door hun golvende vorm heb je minder overlapping en kan je de dakpannen beter spreiden. Dat maakt de dakbedekking lichter, waardoor ze oudere dakconstructies minder belasten.
Dakrenovatie met de Stormpan 44 in Leefdaal
“Wat is mijn dak mooi geworden. Ik ben heel tevreden!” Familie Donny
Wil je het resultaat zien van een dakrenovatie met de Stormpan 44? Bekijk dan zeker de foto’s van dit dak in Leefdaal.
Dakrenovatie met kleidakpannen in Londerzeel
“We wilden de isolatie van ons dak verbeteren. Dural Bouwgroep heeft ons goed geadviseerd.” Familie De Hert
Dit dak in Londerzeel werd aangekleed met hoogwaardig isolatiemateriaal en zonnepanelen. Als dakbedekking koos de klant voor de Koramic Pottelberg Stormpan 44 dakpannen in natuurrood. Deze bevat het Natureplus ecolabel. Dit is een internationaal erkend label dat aangeeft dat de kleidakpannen ecologisch zijn en niet schadelijk voor de gezondheid.
Dakrenovatie met stormpannen in Oppuurs
“Ons dak mag er wezen!” Familie Vercammen
Wist je dat de ‘Pottelbergse’ stormpan een ideale dakpan is voor dakrenovaties? Daken kunnen, doordat gebouwen zich met de tijd ‘gezet’ hebben, minder recht lopen. Door zijn gekende vorm: de konische wel, kan deze stormpan dit opvangen. Bovendien krijg je daardoor een prachtig lijnenspel, waardoor jouw dak de omgeving overtroeft.
Dakrenovatie hellend dak van buren in Heist-op-den-Berg
” Wij zijn tevreden van de vlotte samenwerking en van het knap resultaat!” Familie Eeckhout
Deze buren in Heist-op-den-Berg lieten hun dak renoveren door ons! De bestaande zonnepanelen werden gedemonteerd en de asbest dakbedekking werd verwijderd en afgevoerd.
Dakrenovatie hellend dak in Sint-Katelijne-Waver
“Bedankt voor de goede samenwerking!” Familie Van Strydonck
Wij werkten met veel plezier aan dit project in Sint-Katelijne-Waver!
Dakrenovatie in Lummen met Stormpan 44
“Alles is heel vlot verlopen. We zijn zeer tevreden over de snelheid waarmee de werken zijn uitgevoerd.” Familie Van den Berg
Ontdek onze recente dakrenovatie in Lummen, waarin vakmanschap, duurzaamheid en esthetiek samenkomen. Door het gebruik van de Koramic Stormpan 44, bieden we een oplossing die zowel traditionele Belgische charme heeft als klaar is voor de toekomstige isolatierichtlijnen van 2050. Bekijk hoe we deze prachtige transformatie hebben gerealiseerd.
Dakrenovatie met stormpannen in Westerlo
“Ik ken de bouwsector en wou kwaliteit. Die heb ik gekregen!” Familie Visarrea
Het mooie lijnenspel op dit dak in Westerlo is het effect van de Koramic Pottelberg Stormpan 44 in de kleur antraciet. Door zijn vorm is dit een heel vergevingsgezinde dakpan voor daken die niet meer zo recht lopen. Een dakdekker heeft met deze dakpannen speling om terug een recht ogend dak te creëren.
Dakrenovatie hellend dak in Brasschaat
“Er werd heel vlot en open gecommuniceerd, de klant staat echt centraal. Wij zijn zeer tevreden van de samenwerking en het resultaat!” Familie Versmissen
Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor Koramic Pottelberg Stormpan 44 dakpannen in antraciet. Wist je dat deze dakpan de meest gekozen dakpan uit ons assortiment is?
Dakrenovatie hellend dak in Tongerlo
“Topteam en heel mooi resultaat!” Familie Geudens
Bij dit project koos de klant voor een Koramic Pottelberg Stormpan 44 in antraciet van Wienerberger. Het dak werd afgewerkt met nieuwe zinken hanggoten en een zinken afvoerbuis.
Dakrenovatie hellend dak in Kalmthout
“Ons dak is weer helemaal in orde, echt topkwaliteit!” Familie Peeters
Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor Koramic Pottelberg Stormpan 993 dakpannen in de kleur zwart verglaasd. Deze dakpan is ideaal voor woningen die omgeven zijn met veel groen en bomen omdat ze niet snel vuil worden en een grote weerbaarheid hebben.
Dakwerken Zwijndrecht: Leikleurige Stormpan
“We zijn heel blij met het resultaat!” Familie Vergauwen
Wil je graag het resultaat zien van de Stormpan 44 in de Leikleur? Zoek je naar een dakwerker in de buurt van Zwijndrecht? Bekijk dan zeker het verloop van deze dakrenovatie.
Dakrenovatie hellend dak in Begijnendijk
“Professioneel en heel mooi afgewerkt!” Familie Broos
De bestaande asbest dakbedekking werd van dit dak verwijderd & vervangen met een Koramic Pottelberg Stormpan 44 dakpan in Antraciet die zorgt voor een modernere look.
Dakrenovatie asbesthoudend leien dak in Keerbergen
“Zeer professioneel en goede opvolging!” Familie Paeps
Het dak werd volledig geïsoleerd. Voor de afwerking koos onze klant voor een Koramic Pottelberg Stormpan 44 dakpan in een rustieke kleur van Wienerberger.
Dakrenovatie hellend dak in Heist-op-den-Berg
“Bedankt voor de fijne samenwerking!” Familie Govers
De bestaande dakbedekking werd verwijderd en vervangen door een Koramic Vlaamse pan 401 dakpan. De klant koos ervoor om te werken met een mengeling van kleuren waaronder leikleur, rood en rustiek.
Dakrenovatie hellend dak in Kontich
“Blij met de keuze!” Familie Van Bulck
Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor een Koramic datura dakpan in antraciet mat.
Dakrenovatie met Stormpannen in Puurs-Sint-Amands
“Ik was op zoek naar echte vakmannen voor mijn dak! Dat vakmanschap hebben ze bij Dural Bouwgroep bewezen” Familie de Cock
In Puurs-Sint-Amands verwijderden we asbesthoudende dakpannen en zorgden we voor een voledig nieuwe dakisolatie. De nieuwe dakbedekking bestaat uit de de Koramic Stormpannen 44 in de kleur antraciet.
Dakrenovatie hellend dak in Vosselaar
“We zijn tevreden over het resultaat en de samenwerking!” Familie Marynissen
Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor een Koramic Datura dakpan in natuurrood. Tot slot werd het dak waterdicht afgewerkt aan de overgang van het dak met de buren.
Renovatie hellend dak in Stabroek
“Sympathiek team en alle afspraken nagekomen!” Familie Van Den Bulck
Het dak werd volledig geïsoleerd en er werd een nieuw Velux raam gestoken. Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor een Terreal Cote Fleurie dakpan in leikleur (mat antraciet).
Dakrenovatie hellend dak in Turnhout
“Wij zijn erg tevreden van de samenwerking met Dural Bouwgroep en van het resultaat!” Familie Marynissen
De bestaande dakbedekking, schouw en bakgoot werden verwijderd. Daarna werd het dak volledig geïsoleerd en opnieuw bekleed met Koramic Pottelberg Stormpan 993 dakpannen in natuurrood. Er werden ook nieuwe veluxramen en bijhorende gootstukken geplaatst.
Dakrenovatie hellend dak in Kalmthout
“Een vlotte samenwerking en een knap resultaat, we zijn tevreden!” Familie Herrygers
Super resultaat van deze dakrenovatie in Kalmthout!
De bestaande asbest dakbedekking werd verwijderd. Wanneer uw dak asbesthoudende stoffen bevat doet u er goed aan dit te laten verwijderen en vervangen door een andere dakbedekking.
Dakrenovatie hellend dak in Ekeren
“Wij zijn erg tevreden van Dural. Ons project werd nauw opgevolgd en het resultaat is super!” Familie Busschots
De bestaande dakbedekking, bakgoot en dakraam werden volledig gestript. Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor Koramic Pottelberg Stormpan 993 dakpannen in antraciet. Deze dakpan is erg veelzijdig en zorgt altijd voor knappe resultaten.
Dakrenovatie hellend dak in Kapellen
“Heel tevreden met het resultaat!” Familie De Coninck
Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor een Koramic Actua 10 LT dakpan in antraciet mat. De oversteek werd bekleed met Rockpanel en er werden nieuwe Velux ramen geplaatst.
Dakrenovatie hellend dak in Ekeren
“De samenwerking met Dural Bouwgroep verliep erg vlot en we zijn super tevreden met het resultaat!” Familie Breugelmans
Allereerst werd de bestaande dakbedekking verwijderd en ook de bakgoot, dakramen en dakkapel werden gestript. Het dak werd volledig geïsoleerd volgens huidige normen en er werd een nieuw dampscherm geplaatst.
Dakrenovatie hellend dak in Turnhout
“Wij zijn erg tevreden over de samenwerking met Dural Bouwgroep en ons dak ziet er super uit!” Familie Vanrumbeke
ls nieuwe dakbedekking koos de klant voor Koramic Pottelberg Stormpan 44 dakpannen in natuurrood. Wist je dat deze dakpan de meest gekozen dakpan uit ons assortiment is? Het is dan ook een erg veelzijdige en tijdloze dakpan die elk dak naar een hoger niveau tilt.
Dakrenovatie met stormpannen in Zwijndrecht
“Ons dak is proper afgewerkt! Laat de kou en de regen maar komen!” Familie Baroutaji
Dit dak werd afgewerkt met een Koramic Pottelberg Stormpan 44 dakpan in Antraciet. Deze keramische dakpannen zijn ideaal voor oudere en meer scheeflopende daken.
Dakrenovatie hellend dak in Grimbergen
“Wij zijn tevreden van de vlotte samenwerking en van het knap resultaat!” Familie Mermans
Knap resultaat van deze dakrenovatie in Grimbergen! Het dak bestaat uit een hellend en een plat dakdeel die beiden werden gerenoveerd. De bakgoot en bestaande dakbedekking werden gestript.
Dakrenovatie hellend dak in Ternat
“Wij zijn erg tevreden van de samenwerking met Dural Bouwgroep, we werden steeds op de hoogte gehouden en het resultaat is perfectie! Familie Van Belle
Voor het plat dak werd er een dampdrukverdelende onderlaag geplaatst en ook het hellend dakdeel werd volledig geïsoleerd naar huidige normen.
Renovatie hellend dak in Puurs
“De uitvoering gedaan door echte vakmannen!” Familie Lenaerts
Deze klant wilde zijn hellend dak renoveren. Op het dak lagen wel zonnepanelen. Het demonteren en terugplaatsen van de zonnepanelen behoort tot onze expertise en werd dus mee voorzien.
Renovatie hellend dak in Blaasveld
“Leuke samenwerking en goed resultaat!” Familie Van den Broeck
Deze buren in Blaasveld lieten hun dak renoveren door ons! Beiden kozen ze voor een Koramic Pottelberg Stormpan 44 in antraciet van Wienerberger.
Dakrenovatie hellend dak in Dendermonde
“Wij zijn erg tevreden met het resultaat van ons nieuw dak!”
Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor Koramic Pottelberg Stormpan 44 dakpannen in natuurrood. Er werd ook een nieuw Velux raam geplaatst met bijhorende stukken.
Dakrenovatie hellend dak in Asse
“Wij zijn erg tevreden over de samenwerking met Dural Bouwgroep!” Familie Fidilis
Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor Koramic Pottelberg Stormpan 44 dakpannen in antraciet. Er werden ook nieuwe Velux ramen geplaatst.
Dakrenovatie hellend dak in Leuven
“Een vlotte samenwerking en een knap resultaat, we zijn tevreden!” Familie Devroy
De klant koos hier voor de antraciete Koramic Vario18 dakpan. Dat is een heel goed sluitende pan, duurzaam en heel courant.
Dakrenovatie hellend dak in Geel
“Wij zijn erg tevreden met het resultaat van ons nieuw dak!
Ter afwerking werd de dakkapel bekleed met Cedral Alterna leien. Er werd een nieuwe zinken, vierkante hanggoot geplaatst en ook de afvoerbuis werd vervangen.
Gerenoveerd hellend dak in Stabroek
“Zeer tevreden met het resultaat!” Familie Dejongh
Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor een Koramic Pottelberg Stormpan 44 dakpan in leikleur van Wienerberger.
Dakrenovatie hellend dak in Molenbeek
“Dural Bouwgroep is een heel fijn team en het resultaat mag er ook zijn, wij zijn tevreden.” Familie Buelens
Aan het begin van deze dakrenovatie in Molenbeek werd de bestaande dakbedekking en bakgoot volledig gestript. Hierna werd het dak naar huidige normen geïsoleerd.
Renovatie hellend dak in Westerlo
“Snelle uitvoering en heel tevreden van resultaat!” Familie Geerinckx
Hier moest het asbesthoudende, leien dak vervangen worden. Als nieuwe dakbedekking koos de klant voor dakpannen.
Dakrenovatie hellend dak in Dendermonde
“Bedankt voor de fijne samenwerking en het knap resultaat!”
Het dak bestaat uit zowel een plat als een hellend dakdeel, die beiden werden gerenoveerd. De bestaande, asbest dakbedekking en de bakgoot werden van beide dakdelen vakkundig verwijderd.
Dakrenovatie hellend dak in Booischot
“Bedankt voor de fijne samenwerking en het knap resultaat!” Familie Nicolai
Het dak was bekleed met asbestleien die vakkundig verwijderd en afgevoerd werden. Daarna werd het dak volledig geïsoleerd naar huidige norm.
Renovatie hellend dak in Rotselaar
“Fantastische ervaring!” Familie Verhulst
Deze klant had een nieuw aangekochte woning met een asbesthoudend leien dak. Hij besliste om dat te vervangen door een dakbedekking met dakpannen.
Dakrenovatie hellend dak in Stabroek
“Mooi en goed doorgewerkt door superteam!” Familie Vanhulle
Hier in Stabroek moest het hellend dak gerenoveerd en geïsoleerd worden.
Renovatie hellend dak in Zemst
“Mooi nieuw dak en topservice!” Familie Moons
Veel blije gezichten in Zemst! Deze buren lieten hun dak door Dural Bouwgroep renoveren!
Renovatie hellend dak in Wijnegem
“Goede duurzame afwerking, ik ben tevreden!” Familie Druant
Voor het hellend dak koos de klant voor de antraciete Koramic Pottelberg Stormpan 44 als nieuwe dakbedekking.
Het dak werd langs buiten geïsoleerd met 10cm PIR isolatie (4,5 R-waarde).
Dakrenovatie hellend dak in Ekeren
“Super team!” Familie Buitink
Hier in Ekeren moest het hellend dak volledig vernieuwd worden, evenals de twee dakkapellen. We plaatsen ook nieuwe Velux dakramen.
Renovatie hellend dak in Bonheiden
“Alle beloftes nagekomen, waarvoor dank!!!” Familie Bogaerts
Om het rustieke karakter van de woning te behouden bij de renovatie van het hellend dak, hebben we geadviseerd om te kiezen voor ‘Koramic Stormpan 44’-dakpannen. De klant wenste een snelle uitvoering en daar hebben we dan ook voor gezorgd.
Dakrenovatie en zonnepanelen in Essen
“Een afwerking met oog voor detail!!!” Familie Jawad
De klant had een zeer hoge verwachting naar afwerking toe en hij had ook een bepaald beeld van de toekomstige uitstraling van zijn woning.
Renovatie hellend dak in Heist-op-den-Berg
“Goede communicatie en mooi resultaat!” Familie Vandegaer
Knappe dakrenovatie van dit hellend dak in Heist-op-den-Berg!
Vervanging leien dak door dakpannen in Lier
Terreal Côte Fleurie dakbedekking in Kapellen
“De mannen van Dural Bouwgroep hebben goed gewerkt. Bovendien ziet ons dak er goed uit met die Terreal Côte Fleurie in natuurrood!” familie Van der Biest
In Kapellen hebben we een heel charmant resultaat behaald met de Terreal Côte Fleurie dakpan in natuurrood. Bekijk zeker onze foto’s.
Dakrenovatie hellend dak in Deurne
Ter afwerking werden de oversteek en de dakkapel bekleed met Rockpanel. Er werd een nieuwe, zinken afvoerbuis geplaatst. De bakgoot werd gedicht met EPDM en de dakrand afgewerkt met zinken kraal.
Renovatie hellend dak in Beerse
“Supertevreden met het eindresultaat!” Familie Verschueren
Hier in Beerse moest het hellend dak vernieuwd worden, incl. onderdak, zodat er zeker zonnepanelen op kunnen gelegd worden. Dit dak diende ook van isolatie te worden voorzien.
Renovatie asbesthoudend leien dak in Hulshout
“Zeer goede opvolging en mooie afwerking!” Familie Gabriels
Hier in Hulshout moest het asbesthoudend leien dak vervangen worden.
Dakrenovatie in Boortmeerbeek
“Supergoede dienstverlening van Vincent, ik ben heel tevreden!” Familie Van Olmen
Deze klant had een leien dak dat asbest bevatte en dacht er aan om dat te vervangen door een dakbedekking met dakpannen. Hij had ook een vermoeden dat het plat dak gedeelte een lek had.
Dakrenovatie asbesthoudend leien dak in Bornem
“Wij zijn supertevreden!” Familie Verbeeck
Hier in Bornem moesten we een asbesthoudend leien dak renoveren. Als nieuwe dakbedekking werden Eternit Alterna leien gekozen.
Dakrenovatie hellend dak in Londerzeel
“Zeer tevreden!” Familie Hussaini
Hier in Londerzeel moest het hellend dak vernieuwd worden. Er was ook nood aan licht en dus werden 3 Velux-dakramen geplaatst.
Renovatie hellend dak in Pulle
“Fijne ploeg!” Familie Dere
Omdat het dak lekte, moest de renovatie zo snel mogelijk uitgevoerd worden. Onze adviseur ging daarom zo snel mogelijk ter plaatse om de opties te bekijken.
Duurzame dakrenovatie in Mechelen
“Bedankt voor jullie advies!!!” Familie Ral
De klant wou zijn volledig dak vernieuwen, evenals het volledige gebinte.
Dakrenovatie hellend dak in Schoten
“Heel mooi afgewerkt, bedankt!” Familie Mkrtchyan
Bij deze familie in Schoten moest het hellend dak gerenoveerd worden.
Nieuw leien dak in Bornem
“Prijs kwaliteit super!!!” Familie Pauwels
De klant had asbesthoudende leien op het dak en deze dienden vervangen te worden. Vanwege de te zwakke draagkracht van het gebinte, werd er geadviseerd om opnieuw voor leien te kiezen: type Cedral Alterna kunstleien.